"כי את-כל-הארץ אשר-אתה רואה, לך אתננה, ולזרעך, עד-עולם." בראשית פרק י"ג

שֶׁפַע הינו הבית הָאֲמִיתִּי

מאמר מאת רפאל בר לב, ESIM צ'י קונג בירושלים:

שֶׁפַע הוא הבית הָאֲמִתִּי בו אנו דרים כל ימי חיינו.

כל היקום הינו מופע אחד ענק של שפע בלתי נתפס, מקיף וחודר בכל, מהחלקיק הקטן ביותר לריבוא היקומים ונמשך לתוך הנצח. והאלוהים מלהטט בשפע הזה, בו בעזרתו ודרכו, להיות כאן ועכשיו.

בכל רגע ורגע אנו נמצאים בצומת דרכים מופלאה של שפע בצד אחד וחסר בצד השני ולרוב, משום מה אנו פונים לדרך החסר במקום לקחת פנייה לדרך השפע.

לאף אחד לא חסר דבר. ואם רק "וְשָׁמַרְתָּ לַעֲשׂוֹת אֲשֶׁר יִיטַב לְךָ…" התוצאה הינה …"לָךְ אֶרֶץ זָבַת חָלָב וּדְבָשׁ."

לאף אחד לא חסר שום דבר. האדם, כל אדם באשר הוא ללא הבדל צבע, דת, מין , מצב סוציו-אקונומי וכל שאר הקטגוריות למיון שאנו כבני אדם המצאנו, שווה, מלא, שלם. לאף אחד לא חסר דבר!!!

הנפש של כולנו מלאה, שלמה, מוחלטת, נִצחית. כל נשימה, כל שאיפה היא מוחלטת היא שפע בהתגלמותו הטהורה ביותר. היא חיים מלאים.

ברגע שאדם מתחיל לומר "חסר לי כך וכך…" ובנחישות והתמדה מוציא את עצמו מתוך השפע האין סופי שהוא הוא, ואשר אינו נפרד ממנו, ובו הוא שרוי והמתקיים בו בקרבו, שפע אין סופי שמשתרע עד קצוות התבל עד קצוות הקוסמוס, לנצח שלם ושאינו מכיר בחסר מאיזה סוג שהוא, כשאני או אתה מוצאים את עצמנו, מנתקים את עצמנו במודע, במעשים, בדיבורים, בהתייחסות, בהלך רוח נפשי של חסר, בו ברגע הייקום חייב להיענות לבקשתנו זו ולתת לנו את מבוקשנו, חסר!!!

חוק היקום הוא חוק של הכללה – Inclusion ולעולם לא חוק של מניעה, הרחקה – Exclusion. כך שאם אנו נותנים את תשומת ליבנו לחסר, חסר יהיה מנת חלקנו, בין אם אנו רוצים בכך או בין אם אנו מנסים להדוף זאת מאִתנו. בשני המקרים חוק היקום הוא חוק של הכללה ונקבל את האובייקט שתשומת הלב שלנו נתונה בו.
רק כך אדם יכול, אם הוא מעוניין בכך, מסיבה כזו או אחרת, להתנסות ולטעום את הדבר הזה הנקרא חסר, או יותר נכון ליצור לעצמו את האשליה של חסר על מנת לחוות אותה.

צ'י קונג ללא הרף מספר ומזכיר לאדם את סיפור עוצמתו האמיתית, ששפע הינו ביתו האמיתי ושפה עכשיו המציאות היחידה האמיתית היא זו של שפע ויש אין סופי.

שפע הוא הבית האמיתי ואנרגיית הלב הינה המפתח לבית זה.

רפאל בר לב, ESIM צ'י קונג בירושלים.

חזרה למעלה